Keyee oferuje szeroką gamę produktów metalowych dla drzwi i okien skrzydłowych, takich jak klamki, zawiasy, blokady położenia otwarcia, zamki, zawiasy narożne i więcej. Wykorzystanie tych akcesoriów w drzwiach i oknach skrzydłowych daje efekt szerokiej otwartej przestrzeni, wspaniałej wentylacji, izolacji cieplnej, jak również dobrego uszczelnienia i dźwiękoszczelności.

Uchwyty, zamki, zawiasy narożne i inne akcesoria marki Keyee wykonane są przy użyciu różnych materiałów (np. stali, stopów cynku, aluminium, plastiku, itp.) i technik obróbki powierzchni (np. malowanie proszkowe, utlenianie, powlekanie galwaniczne, itp.). Jesteśmy przekonani, że nasi klienci mogą wybrać produkt idealnie dostosowany do ich potrzeb.

Firma Keyee oferuje szeroką gamę elementów do systemów drzwi składanych, takich jak klamki, zawiasy i zamki. Korzystanie z tych akcesoriów sprawia, że otwieranie, zamykanie oraz czyszczenia drzwi składanych staje się niezwykłe łatwe. Nasze elementy do drzwi składanych są dostępne w różnych konfiguracjach, materiałach (np. ze stopu cynku, aluminium, itp.)

Keyee, oferuje szeroką gamę elementów uzupełniających do systemu okien żaluzjowych, w tym siłowniki do okien żaluzjowych, klamki, zawiasy, zawiasy narożne i inne. Akcesoria te są dostępne w szerokiej gamie materiałów, wykończenia powierzchni, i wzorów w zależności od wymagań klientów. Ponadto, możemy również produkować wyroby według projektów i szkiców klientów.

Klamki, blokady położenia otwarcia i zawiasy narożne do okien uchylnych Keyee są niezawodne, funkcjonalne i zgodne z normami CE, UL i TUV, klienci na całym świecie mogą czuć się pewnie przy ich zakupie i użytkowaniu. Zadzwoń do nas w celu uzyskania dalszych informacji!

Keyee jest profesjonalnym chińskim producentem akcesoriów do drzwi i okien. Oferujemy szeroki asortyment produktów, w tym zawiasy do okien uchylnych, zamki do drzwi skrzydłowych, łożyska do okien przesuwnych, nawiasy narożne do okien żaluzjowych, siłowniki do drzwi skrzydłowych, klamki do drzwi składanych oraz wiele innych.