O nas

Firma Keyee Hardware & Electronic to chiński producent systemów drzwi i okien, od 1998 roku specjalizujący się w dostarczaniu akcesoriów do drzwi i okien. Zapewniamy szeroką gamę produktów, w tym zawiasy do okien uchylnych, zamki do drzwi skrzydłowych, łożyska do okien przesuwnych, nawiasy narożne do okien żaluzjowych, siłowniki do drzwi skrzydłowych, klamki do drzwi składanych oraz wiele innych, w sumie ponad 1000 różnych rodzajów produktów. Nasz doświadczony personel pomoże wybrać odpowiedni produkt dostosowany do Państwa drzwi lub okien, wymagań eksploatacyjnych i stylu.

Nasz nowoczesny zakład produkcyjny znajduje się w mieście Foshan w prowincji Guangdong. Tutaj, wszystkie akcesoria do drzwi i okien Keyee są budowane wg dokładnej specyfikacji. Nasze maszyny i oddany personel, jak również ścisły system zarządzania jakością zgodnie z normami ISO9001, zapewniają produkcję wysokiej jakości klamek do drzwi skrzydłowych, łożyska do okien przesuwanych i siłowniki do okien żaluzjowych i wiele innych.

Naszym celem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości akcesoriów do drzwi i okien w konkurencyjnej cenie. Korzystanie z zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i regularne szkolenia pracowników pozwalają na zwiększenie wydajności produkcji i redukcję kosztów pracy. Dodatkowo, lokalizacja w Foshan daje nam łatwy dostęp do wygodnego transportu, co przekłada się na niższe koszty wysyłki do naszych klientów na całym świecie. W rezultacie klienci Keyee mogą spodziewać się niezmiennie wysokiej jakość i konkurencyjnej ceny akcesoriów do drzwi i okien.

Ze względu na ich niezawodną jakość i rozsądne ceny, nasze klamki, zawiasy, zamki, zawiasy narożne oraz inne akcesoria do drzwi i okien stają się coraz bardziej popularne wśród klientów z Bliskiego Wschodu, USA, Australii i wielu krajach europejskich, azjatyckich i afrykańskich. Keyee zaprasza do współpracy klientów z całego świata. W celu nawiązania kontaktu, prosimy odwiedzić zakładkę "Kontakt".

Najważniejsze produkty
  1. Klamki do okien skrzydłowych KBB067

   Klamki do okien skrzydłowych marki Keyee zapewniają łatwe, bezpieczne i wygodne otwierania i zamykania okien skrzydłowych. Dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Klamki posiadają gładką powierzchnię

  1. Zawiasy do okien skrzydłowych KBB080 Zapewniają ograniczony kąt obrotu między nimi, tak by okno mogło otwierać się i zamykać w sposób elastyczny. Zwykle składają się z dwóch metalowych blaszek, połączonych sworzniem.
  1. Zawiasy narożne do okien skrzydłowych KBJ069Numer produktu: KBJ008
   Nazwa produktu: Zawias narożny do okien skrzydłowych
   Materiał: odlew aluminium
   Obróbka powierzchni:piaskowanie / polerowanie ...
  1. Siłowniki do drzwi skrzydłowych KBC016 Numer produktu: KBC016
   Nazwa produktu: Siłowniki do drzwi skrzydłowych
   Materiał: stal + stop cynku
   Obróbka powierzchni: powlekanie galwaniczne
   Marka: Keyee
   Min. zamówienie: 5000 szt...
  1. Akcesoria do okien żaluzjowych KBF032 Numer produktu: KBF032
   Nazwa produktu: Akcesoria do Okien Żaluzjowych
   Materiał:profile aluminiowe + tworzywo sztuczne
   Obróbka powierzchni: malowanie proszkowe/ utlenianie ...