System Drzwi i Okien Przesuwnych

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży, Keyee jest w stanie zapewnić szeroki wachlarz elementów do drzwi i okien przesuwnych, takich jak klamki, zamki, łożyska i wiele innych. Dzięki zastosowaniu tych akcesoriów, przesuwne drzwi i okna posiadają wiele zalet, takich jak estetyczny wygląd, szerokie pole widzenia, łatwość obsługi i czyszczenia, trwałość czy bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto, zajmują mniej miejsca niż tradycyjne drzwi i okna.

Uchwyty, zamki, zawiasy narożne i inne akcesoria marki Keyee wykonane są przy użyciu różnych materiałów (np. stali, stopów cynku, aluminium, plastiku, itp.) i technik obróbki powierzchni (np. malowanie proszkowe, utlenianie, powlekanie galwaniczne, itp.). Jesteśmy przekonani, że nasi klienci mogą wybrać produkt idealnie dostosowany do ich potrzeb.

Ze uwagi na wysoką jakość i niezawodność naszych produktów, nasza firma została uhonorowana certyfikatem ISO9001, a nasze akcesoria do drzwi i okien przesuwnych są zgodne z normami CE, UL i TUV. Dlatego klienci mogą czuć się pewnie podczas zakupu i użytkowanie naszych produktów. Dzisiaj nasze klamki do drzwi przesuwnych, zamki do okien przesuwnych, zawiasy narożne do drzwi przesuwnych, oraz inne produkty są bardzo popularne wśród klientów z Europy, Azji, Afryki oraz Bliskiego Wschodu. Keyee z przyjemnością rozpocznie współpracę z klientami na całym świecie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą elementów metalowych do drzwi i okien przesuwnych prosimy o kontakt.

Inne produkty
  1. Klamki do drzwi skrzydłowych

   Klamki do drzwi skrzydłowych marki Keyee, pozwalają wygodnie i bez wysiłku otworzyć lub zamknąć drzwi skrzydłowe. Klamki posiadają gładką powierzchnię, bez zadziorów, równomierną warstwę okładziny .

  1. Klamki do drzwi składanychNumer produktu: KBB093
   Nazwa produktu: Klamki do drzwi składanych
   Materiał: odlew aluminium
   Obróbka powierzchni: malowanie proszkowe
   Marka: Keyee
   Min. zamówienie: 5000 szt
   Brand: Keyee ...
  1. Zawiasy do drzwi składanych

   Numer produktu: KBH125
   Nazwa produktu: Zawiasy do drzwi składanych
   Materiał: profile aluminiowe
   Obróbka powierzchni: malowanie proszkowe/ utlenianie
   Marka: Keyee

  1. Siłowniki do okien żaluzjowych Numer produktu: KBC011
   Nazwa produktu: Siłowniki do okien żaluzjowych
   Materiał: stop cynku
   Obróbka powierzchni: powlekanie galwaniczne
   Marka: Keyee
   Min. zamówienie: 5000 szt.