System Drzwi i Okien Skrzydłowych

Keyee oferuje szeroką gamę produktów metalowych dla drzwi i okien skrzydłowych, takich jak klamki, zawiasy, blokady położenia otwarcia, zamki, zawiasy narożne i więcej. Wykorzystanie tych akcesoriów w drzwiach i oknach skrzydłowych daje efekt szerokiej otwartej przestrzeni, wspaniałej wentylacji, izolacji cieplnej, jak również dobrego uszczelnienia i dźwiękoszczelności.

Jako odznaczony certyfikatem ISO9001 producent elementów metalowych do drzwi i okien, Keyee oferuje klientom produkty zgodne z normami CE, UL i TUV. Ponadto możemy wykonać nasze uchwyty, zawiasy i inne produkty przy użyciu wielu różnych materiałów (np. aluminium, stopów cynku, itp.) i technik obróbki powierzchni (np. malowanie proszkowe, utlenianie, powlekanie galwaniczne, itp.), tak by nasze produkty w sprostały różnorodnym wymaganiom naszych klientów.

Nasze niezawodne, funkcjonalne i przyjazne dla środowiska, klamki do drzwi skrzydłowych, zawiasy do okien skrzydłowych, zamki do drzwi skrzydłowych oraz inne produkty są bardzo popularne wśród klientów z Europy, Azji, Afryki, Bliskiego Wschodu i innych regionów. W przypadku zainteresowania naszą ofertą elementów metalowych do drzwi i okien skrzydłowych prosimy o kontakt.

Inne produkty
  1. Klamki do drzwi przesuwnych

   Dzięki zastosowaniu klamek marki Keyee, można łatwo i wygodnie otwierać lub zamykać drzwi przesuwne. Klamka umożliwia całkowite zamknięcie drzwi, zapewniając dobry efekt uszczelniający. Nasze klamki do drzwi przesuwnych cechują się gładką powierzchnią ...

  1. Klamki do drzwi składanychNumer produktu: KBB093
   Nazwa produktu: Klamki do drzwi składanych
   Materiał: odlew aluminium
   Obróbka powierzchni: malowanie proszkowe
   Marka: Keyee
   Min. zamówienie: 5000 szt.
   Opakowania
   Rozmiar kartonu: 34.5X24X37.5cm
   Ilość w opakowaniu: 10 szt.
  1. Zawiasy do drzwi składanych

   Numer produktu: KBH125
   Nazwa produktu: Zawiasy do drzwi składanych
   Materiał: profile aluminiowe
   Obróbka powierzchni: malowanie proszkowe/ utlenianie
   Marka: Keyee
   Min. zamówienie: 5000 szt.
   Opakowania
   Rozmiar kartonu...

  1. Siłowniki do okien żaluzjowych Numer produktu: KBC011
   Nazwa produktu: Siłowniki do okien żaluzjowych
   Materiał: stop cynku
   Obróbka powierzchni: powlekanie galwaniczne
   Marka: Keyee
   Min. zamówienie: 5000 szt.
   Opakowania
   Rozmiar kartonu: 36X21X16.5cm